Doświadczenie, które od 22 lat zbieramy na rynku budowlanym, pozwoliło wybrać własną ścieżkę i zdefiniować kierunek, w którym idziemy. Nasi profesjonaliści czerpali wiedzę z pracy przy projektach biurowych, magazynowych czy wykończeniowych. Jednak nasz pomysł nie mieścił się w ramach dotychczasowej działalności dlatego, aby móc realizować projekt w wyjątkowym miejscu na mapie Gliwic, powołaliśmy do życia spółkę Tocton. Teraz pragniemy zaprezentować Apartamenty Zygmunta, które definiują wysoki standard i dbałość o wykonanie na rynku apartamentów. Prestiżowy budynek przy ul. Zygmunta Starego w Gliwicach to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, jak i całego miasta.

Zmiany, które zaszły w Gliwicach są spektakularne. Chcemy być ich częścią i motorem napędowym. Wierzymy, że tworząc tkankę miejską, nie można pozwolić sobie na kompromisy, dlatego w parze z dbałością i zaangażowaniem idzie nasza pasja i wiara w to, że ponadczasowa forma i klasyczna elegancja Apartamentów Zygmunta staną się naszą budzącą uznanie wizytówką. Bycie w centrum pozwala wyznaczać standardy, dlatego lokalizacja Apartamentów Zygmunta to ścisłe centrum Gliwic – tętniące życiem, a jednocześnie wciąż wymagające nakładów pracy i przemyślanych działań.

Więcej informacji o projektach, które współtworzyliśmy i o tych, którzy nam zaufali: http://www.e-lipsa.pl/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Jesteś zainteresowany
kupnem mieszkania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej

tel.: +48 504 198 997
tel.: +48 507 048 506

Biuro sprzedaży

Tocton Sp. z o.o. Sp. k.
Toszecka 25 B
44-102 Gliwice

e-mail: biuro@zygmunta.eu

Formularz kontaktowy

 • Więcej

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu e-mail przez Tocton Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach ul. Toszecka 25B w celach handlowych, w tym odpowiedzi na zapytanie wysłane przez mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.

 • Więcej

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu e-mail przez Tocton Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach ul. Toszecka 25B w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji w formie newslettera. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.

 • Więcej

  Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r., za pośrednictwem wiadomości SMS oraz wiadomości e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów spółki Tocton Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach ul. Toszecka 25B. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.

 • Więcej

  Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez przez Tocton Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach ul. Toszecka 25B zgodnie z art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 roku. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.

 • Wpisz brakujący element działania, aby wysłać formularz − 2 = 4
Zobacz nasz profil na Facebooku